tel. (85) 713 13 40, fax. (85) 713 13 49,um@czarnabialostocka.pl
17 Października 2019
imieniny obchodzą: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora

PKO BP II Oddział w Białymstoku
I Oddział w Czarnej Białostockiej
Nr konta: 39 1020 1332 0000 1602 0037 4298


nasze strony

rozkład jazdy

pliki do pobrania
Urząd Stanu Cywilnego Działalność gospodarcza Gospodarka odpadami Podatki - wzory deklaracji Planowanie przestrzenne Ochrona środowiska Przedszkole Mapa aktywności organizacji pozarządowych Rada seniorów Informacje dla przewoźników Tytuł: Honorowy Obywatel Inne

Planowane akcje zdawania krwi w Czarnej Białostockiej w roku 2019

w godz 8:30-13:00

14 lutego (czwartek)
11 kwietnia (czwartek)
06 czerwca (czwartek)
08 sierpnia (czwartek)

17 październik (czwartek)
12 grudnia (czwartek)


PSZOK czynny

Poniedziałek - 10:00-18:00
Wtorek - nieczynny
Środa - 10:00-16:00
Czwartek - nieczynny
Piątek - nieczynny
Sobota - 10:00-16:00


TERMINY WYWOZU ODPADÓW W 2019 ROKU

Harmonogram


KASA czynna

Poniedziałek - 8:00-14:30
Wtorek - 8:00-14:00
Środa - 8:00-14:00
Czwartek - 8:00-14:00
Piątek - 8:00-13:30

Przerwa - 10:30 - 11:00


PLAN PRACY RADY MIEJSKIEJ W CZARNEJ BIAŁOSTOCKIEJ NA ROK 2019

31 stycznia (czw.)
28 marca (czw.)
09 maja (czw.)
13 czerwca (czw.)
29 sierpnia (czw.)

17 października (wt.)
28 listopada (czw.)
19 grudnia (czw.)


Sesje nadzwyczajne Rady Miejskiej w 2019 r.

Transmisja Online z sesji Rady Miejskiej

Nagrania z sesji Rady Miejskiej

Głosowania Rady Miejskiej

Interpelacje Radnych

Otwarte mistrzostwa w tenisie stołowym

W dniach 15-16 grudnia 2012 r. w hali sportowej przy ul. Konopnickiej odbyły się „OTWARTE MISTRZOSTWA CZARNEJ BIAŁOSTOCKIEJ W TENISIE STOŁOWYM”

Turniej rozgrywano w czterech kategoriach wiekowych:
I. Szkoły Podstawowe
II. Gimnazja
III. Szkoły Ponadgimnazjalne
IV. OPEN (dla wszystkich chętnych)

W Mistrzostwach uczestniczyło 58 zawodników i zawodniczek z Białegostoku, Grajewa, Wysokie Mazowieckie, Szudziałowa, Wasilkowa, Moniek, Nowego Aleksandrowa i Czarnej Białostockiej. Trzech najlepszych zawodników z każdej kategorii nagrodzono pamiątkowymi pucharami.
Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach:

Szkoły Podstawowe (chłopcy):
1. Kędyś Marcin – Szudziałowo
2. Piszczatowski Maciej – Wysokie Mazowieckie
3. Szumowski Adam – Wysokie Mazowieckie
4. Żemojduk Igor – Czarna Białostocka

Szkoły Podstawowe (dziewczęta):
1. Citko Magdalena – Nowe Aleksandrowo
2. Żukowska Wiktoria – Czarna Białostocka

Gimnazja (chłopcy):
1. Piszczatowski Paweł – Wysokie Mazowieckie
2. Mielnicki Łukasz – Białystok
3. Kirpsza Patryk - Czarna Białostocka

Gimnazja (dziewczęta):
1. Mielnicka Weronika – Białystok
2. Citko Magdalena – Nowe Aleksandrowo
3. Żukowska Wiktoria – Czarna Białostocka

Szkoły Ponadgimnazjalne:
1. Radziszewska Adrianna – Czarna Białostocka
2. Lewczuk Mateusz – Białystok
3. Kirpsza Patryk – Czarna Białostocka

Kat OPEN:
1. Włóczko Krzysztof – Grajewo
2. Łukaszuk Mirosław – Wasilków
3. Radziszewska Adrianna – Czarna Białostocka

Organizatorem Mistrzostw był klub Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „CZARNI” Czarna Białostocka.
Nagrody zakupiono z funduszy Urzędu Miejskiego w Czarnej Białostockiej w ramach dofinansowania projektu „Aktywizacja młodzieży; upowszechnianie kultury fizycznej i sportu”.
Organizatorzy pragną podziękować Panu Burmistrzowi za bezpłatne udostępnienie hali sportowej oraz Dyrekcji Gimnazjum im. Jana Pawła II w Czarnej Białostockiej za pomoc w organizacji Mistrzostw i użyczenie sprzętu nagłaśniającego.

Dariusz Kochanowski



LINKI


2006-2007 Copyright: Urząd Miejski w Czarnej Białostockiej, wykonanie: Tomasz Lulkiewicz

Font Size: